Grupy Zakupowe Ekon-energy

Grupy Zakupowe Ekon-energy

Dołączają do nas przedsiębiorcy  małych i średnich firm.  Dzięki czemu powstają różne grupy zakupowe dostosowane do klienta jego grupy taryfowej i profilu użycia energetycznego np.:

  • ekon-energy dla lekarzy i stomatologów;

  • ekon-energy dla piekarni i cukierni;

  • ekon-energiy dla małych sklepów spożywczych;

  • ekon-energiy dla srednich sklepów spożywczych;

  • ekon-energy dla gmin

  • ekon-energy dla małych kiosków

  • ekon-energy dla rolnika

Negocjujemy w imieniu małych i średnim firm nowe stawki za energię elektryczną, a dzięki temu że jest nas więcej jesteśmy w stanie otrzymać konkurencyjne warunki na rynku.

Zajmujemy się procesem kompleksowo.  Koordynujemy cały proces od negocjacji do podpisania umowy. Następnie udzielamy wsparcia członkom naszych grup, zajmując się wszystkimi formalnościami jakie mogą wystąpić w okresie trwania umowy.

Jak wygląda proces. Jest on banalnie prosty i bezpłatny. Klient przesyła nam swoje faktury za prąd za ostatnie 6 miesięcy.  Przez co jest kierowany  do odpowiedniej grupy zakupowej, gdzie następuje analiza zużycia energetycznego i przygotowanie oferty. Klient otrzymuje ofertę z której może skorzystać, ale nie jest do tego zobligowany.  Jeśli wyrazi zgodę na podpisanie oferty, podpisuje z nami umowę i upoważnienie do reprezentowania go przed swoim dystrybutorem.

Zacznij oszczędzać, dołącz do większej grupy i płać mniej za prąd.

Jeśli chcesz dołączyć do którejś naszej grupy. Prześlij nam swoje faktury, a my przygotujemy dla ciebie ofertę na energie elektryczną.

Dodatkowo przeprowadzimy pełen audyt faktur i zweryfikujemy czy opłaty za przesył energii elektrycznej nie zawierają kar. Czy można coś poprawić w warunkach dystrybucji energii.


Skontaktuj się:

d.basiak@mediabrokergroup.p

Grupy Zakupowe Ekon-energy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry